Upadłość konsumencka - radca prawny

Dariusz Bielski - radca prawny

Nazywam się Dariusz Bielski. Mam 53 lata i od ponad 20 lat jestem radcą prawnym. Widziałem w życiu już wiele i usłyszałem niejedną historię o biznesowych sukcesach i życiowych porażkach, dlatego doskonale rozumiem jak należy pomagać ludziom w trudnych sytuacjach – z pełnym zaangażowaniem i dając im nadzieję na lepsze jutro.

Od 2001 roku jestem wspólnikiem w Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski sp.k. Na co dzień uwalniam przedsiębiorców od kłopotów finansowych i prawnych, a od kilku lat pomagam także osobom fizycznym w powrocie do życia bez długów oraz bez telefonów od firm windykacyjnych i komorników. Mam doświadczenie w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką i mogę pomóc także Tobie. 
 

„Każdy choć raz w swoim życiu wypadł za burtę, ale nie każdy otrzymał wsparcie w postaci koła ratunkowego. Postanowiłem pomóc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, by mogli ponownie stanąć za sterami swojego życia.”

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej „CERTUS”

Daniel Sroka - radca prawny

Nazywam się Daniel Sroka i od ponad 10 lat jestem radcą prawnym. Razem z mec. Dariuszem Bielskim prowadzę Kancelarię Prawną „CERTUS”. Kilka lat temu podjąłem decyzję, by zająć się kompleksowo trudnymi sprawami osób fizycznych. Zbudowałem w Kancelarii zespół radców prawnych i adwokatów, którzy codziennie walczą przed sądami o sukcesy dla naszych klientów.

Tematem upadłości konsumenckiej zainteresowałem się gdy w tarapaty finansowe popadł mój przyjaciel. Zdecydowałem się rzucić mu koło ratunkowe i pomóc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Daliśmy radę. Z perspektywy czasu mój przyjaciel wie, że to była dobra decyzja, bo mógł zacząć wszystko od nowa. A ja wiem, że potrafię pomóc i robię to z wielką dbałością o szczegóły.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie naszej Kancelarii –

www.kancelaria-certus.pl